Áttekintés és Adatlapok
Leírás és Paraméterek
A Cata Angolo X/D sarok páraelszívó tökéletesen illeszkedik a modern konyhákba. Hatékonyan távolítja el a konyhai párát és szagokat, így kellemes légkört teremt a főzéshez és étkezéshez. A készülék könnyen kezelhető elektronikus vezérlésű. Könnyű tisztán tartani, BT3 motorja pedig extra csendes működést garantál
| Anyag | Fém |
| Beépítés típusa | Standard |
| Erősségi fokozatok | 3 |
| Kialakítás | Fektetett T |
| Kivezetés mérete | 150 mm |
| Légszállítási teljesítmény | 1200m3/h szabvány szerinti |
| Motorok száma | 1 |
| Szélesség | 100cm |
| Szellőztetés | Vegyes |
| Szín | Inox |
| Szűrő típusa | Mosható |
| Konyha alapterülete | 25 m2 felett |
| Vezérlőpanel típusa | Elektronikus |
| Világítás | LED |
| Zsírszűrő | 1 |
| Zajszínt | 67dB |
| Komfort | légszállítás:1200/645 (turbó: 850) zajszint:52-67 világítás:2x3,5W ECO LED |
| Energia Osztály 2021 | E Energiaosztály |
| Garancia idő | 36hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.