Áttekintés és Adatlapok
Leírás és Paraméterek
Az elektronikus vezérlőpanellel és automatikus kikapcsolási időzítővel rendelkező Cata Angolo BOX 1000 X/C sarok elszívó kiváló választás a modern konyhák számára. 3 különböző elszívási szintje van, beleértve a 2+1 TURBO mód lehetőségét is, amely lehetővé teszi a hatékony és gyors pára- és szagelszívást. Maximális légszállítási teljesítménye 1200/800 m3/h. Extra csendes BT3 motorral van felszerelve. Rozsdamentes acélból készült kivitele stílusos és tartós megjelenést biztosít a terméknek.
| Anyag | Fém |
| Beépítés típusa | Standard |
| Erősségi fokozatok | 3 |
| Kialakítás | Fektetett T |
| Kivezetés mérete | 150 mm |
| Légszállítási teljesítmény | 1200m3/h szabvány szerinti |
| Motorok száma | 1 |
| Szélesség | 100cm |
| Szellőztetés | Vegyes |
| Szín | Inox |
| Szűrő típusa | Mosható |
| Konyha alapterülete | 25 m2 felett |
| Vezérlőpanel típusa | Elektronikus |
| Világítás | LED |
| Zsírszűrő | 1 |
| Zajszínt | 65dB |
| Komfort | légszállítás:1200/645 (turbó: 820) zajszint:50-65 világítás:2x3,5W ECO LED |
| Energia Osztály 2021 | E Energiaosztály |
| Garancia idő | 36hónap |