Áttekintés és Adatlapok
Leírás és Paraméterek
Electrolux LFP326S teleszkópos elszívó
| Anyag | Fém |
| Beépítés típusa | Standard |
| Erősségi fokozatok | 3 |
| Kialakítás | Fektetett T |
| Kivezetés mérete | 125 mm |
| Légszállítási teljesítmény | 410m3/h szabvány szerinti |
| Motorok száma | 1 |
| Szélesség | 60cm |
| Szellőztetés | Vegyes |
| Szín | Inox |
| Szűrő típusa | Mosható |
| Konyha alapterülete | 15-25 m2 között |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Világítás | LED |
| Zsírszűrő | 2 |
| Zajszínt | 69dB |
| Komfort |
|
| Energia Osztály 2021 | F Energiaosztály |
| Garancia idő | 24hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Kluge KLT6100BLG teleszkópos fekete páraelszívó, 60cm, fek. üveg front
49.990 Ft
Külső raktáron (5-8 munkanap)
Cata TF-5260 WH/L fehér (2 motoros) teleszkópos páraelszívó + FA125/3 bekötő szett
49.990 Ft
Külső raktáron (2-5 munkanap)