Áttekintés és Adatlapok
Leírás és Paraméterek
Whirlpool WHVP 82F LT K ferdesíkú elszívó 80 cm
| Anyag | Fém |
| Beépítés típusa | Standard |
| Erősségi fokozatok | 3 |
| Kialakítás | Fektetett T |
| Kivezetés mérete | 150 mm |
| Légszállítási teljesítmény | 650m3/h szabvány szerinti |
| Motorok száma | 1 |
| Szélesség | 80cm |
| Szellőztetés | Kivezetés |
| Szín | Fekete |
| Szűrő típusa | Mosható |
| Konyha alapterülete | 25 m2 felett |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Világítás | LED |
| Zsírszűrő | 1 |
| Zajszínt | 65dB |
| Komfort |
|
| Energia Osztály 2021 | E Energiaosztály |
| Garancia idő | 24hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Bosch DWB95CC30 Kürtős páraelszívó , Serie4 , 90cm , Nemesacél , Lapos elszívóernyő , max. 594 m3/h
119.900 Ft
Külső raktáron (2-5 munkanap)
Bosch DWB95CC60 Kürtős páraelszívó , Serie4 , 90cm , Fekete , Lapos elszívóernyő , max. 594 m3/h
119.900 Ft
Külső raktáron (2-5 munkanap)
Bosch DWK85DK60 Kürtős páraelszívó - Serie2 - 80cm - Döntött fekete üvegernyő - 550 m3/h max. elszívókapacitás
119.900 Ft
Külső raktáron (2-5 munkanap)
TurboAir - Páraelszívó KITTY BL/A/90 5 év garancia (regisztrációval)
119.900 Ft
Külső raktáron (5-8 munkanap)
TurboAir - Páraelszívó KITTY WH/A/90 5 év garancia (regisztrációval)
119.900 Ft
Külső raktáron (5-8 munkanap)