Leírás és Paraméterek
| Típus | Automata |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Felültöltős |
| Energiaosztály (A-G) | C |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Kijelző | |
| Szárító funkció | |
| Késleltetett indítás/befejezés | |
| Aquastop | |
| Mosás | |
| Mosókapacitás | 6 kg |
| Energiafogyasztás (mosás) | 0.56 kWh/ciklus |
| Éves energiafogyasztás | 112 kWh/év |
| Vízfogyasztás | 43 liter/ciklus |
| Centrifugálás | |
| Centrifuga fordulatszám | 1200 ford./perc |
| Gyors mosás | |
| Pamut mosás | |
| Gyapjú mosás | |
| Zajszint mosásnál | 55 dB |
| Zajszint centrifugálásnál | 76 dB |
| Szélesség | 40 cm |
| Magasság | 90 cm |
| Mélység | 60 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Whirlpool TDLR 6240SS EU/N felültöltős mosógép, 6 kg, 1200 f, FreshCare funkció, digit kijelző
152.900 Ft
Nincs raktáron! kérjen infót!
Electrolux EWS6526BE PerfectCare keskeny elöltöltős mosógép, Antiallergén, 6 kg, 1200 f/p.
154.900 Ft
Nincs raktáron! kérjen infót!
Gorenje WPNEI82A1SWIFI elöltöltős mosógép, 8 kg, 1200 f, gőzprogramok, inverter motor, Wifi-Connect Life, A osztály
149.900 Ft
Nincs raktáron! kérjen infót!