Leírás és Paraméterek
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Űrtartalom | 25 liter |
| Inverteres mikrohullámú sütő | Nem |
| Vezérlés | Szenzoros (érintőgombos) |
| Szín | Fekete |
Funkciók | |
| Grill funkció | Nincs |
| Crisp funkció | Nincs |
| Kiolvasztás funkció | Van |
| Hőlégkeverés | Nincs |
| Késleltetett indítás | Nincs |
| Gyermekzár | Van |
| Hangjelző | Van |
Teljesítmény | |
| Mikrohullám teljesítmény | 800 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 7 |
Méretek | |
| Szélesség | 490 mm |
| Magasság | 320 mm |
| Mélység | 426 mm |
| Tömeg | 15 kg |
| Tápkábel hossza | 0.9 m |
További tulajdonságok | |
| Kijelző | Van |
| Forgótányér nélküli | Igen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.