Leírás és Paraméterek
Ez egy kompakt, felülfagyasztós modell, amelynek főbb jellemzői:
- Teljes nettó térfogat: 151 liter (112 liter hűtőtér + 39 liter fagyasztó).
- Méretek: 50 cm széles, 123 cm magas és 58 cm mély.
| Fagyasztótér hasznos űrtartalom | 39liter |
| Hűtőtér hasznos űrtartalom | 112liter |
| Jegesedés mentes kivitel | Nem |
| Magasság | 123cm |
| Szélesség | 50cm |
| Szín | Fehér |
| Komfort | Klímaosztály: N/ST (16°C és 38°C közötti környezeti hőmérsékleten optimális). |
| Űrtartalom | 151liter |
| Energia Osztály 2021 | F Energiaosztály |
| Garancia idő | 60hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Gorenje RF414EPS4 szabadonálló felül fagyasztós hűtő, szürke
109.900 Ft
Külső raktáron (5-8 munkanap)