Leírás és Paraméterek
| Anyag | Fém |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Erősségi fokozatok | 3 |
| Kialakítás | Fektetett T |
| Kivezetés mérete | 120 mm |
| Légszállítási teljesítmény | 410m3/h szabvány szerinti |
| Motorok száma | 1 |
| Szélesség | 56cm |
| Szellőztetés | Kivezetés |
| Szín | ezüst |
| Szűrő típusa | Mosható |
| Konyha alapterülete | 15 m2 alatt |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Világítás | LED |
| Zsírszűrő | 2 |
| Zajszínt | 65dB |
| Komfort | ELICA CIAK páraelszívó FELSŐ SZEKRÉNYBE ÉPÍTHETŐ PÁRAELSZÍVÓ Csukott állapotban teljesen eltűnik a bútorban. Ezüst színű, kihúzható üveg ernyővel. 3 fokozatú tolókapcsoló, 2 motor, halogén lámpák. MÉRET (cm): 60, 90 Felület: ezüst Vezérők: 3 fokozatú csúszókapcsoló Világítás:led 2 x 2,5 w motorok számla: 2 Csatlakozócsonk mérete (mm): 120 IEC szabvány szerinti légszállítás (m3/h): 220-410 Zajszint db(A): 53-65 Nyomás (Pa): 300 Elszívás (W): 290 Márka: ELICA Beépítés: szekrény aláépíthető Csatlakozócsonk: 120 mm Vezérlés: Tolókapcsolós Anyaga: festett |
| Energia Osztály 2021 | D Energiaosztály |
| Teljesítmény | 145kW |
| Garancia idő | 24hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Kluge KOV6600IX beépíthető INOX páraelszívó, 60cm, távirányító
99.990 Ft
Külső raktáron (5-8 munkanap)
Kluge KMV6740BLG beépíthető fekete páraelszívó, 52cm, kihajtható fekete üvegpanel
99.990 Ft
Külső raktáron (5-8 munkanap)