Leírás és Paraméterek
Fekete zafír, Kürtős-vertikális, 90 cm, Hob2Hood, 3+1 intenzív fokozat, Breeze funkció, érintővezérlés, LED világítás
| Anyag | Alumínium |
| Beépítés típusa | Standard |
| Erősségi fokozatok | 4 |
| Kialakítás | Dekoratív |
| Kivezetés mérete | 150 mm |
| Légszállítási teljesítmény | 700m3/h szabvány szerinti |
| Motorok száma | 2 |
| Szélesség | 90cm |
| Szín | Fekete |
| Szűrő típusa | Mosható |
| Konyha alapterülete | 25 m2 felett |
| Vezérlőpanel típusa | Elektronikus |
| Világítás | LED |
| Zsírszűrő | 2 |
| Zajszínt | 75dB |
| Komfort |
|
| Energia Osztály 2021 | A+ Energiaosztály |
| Teljesítmény | 0.4kW |
| Garancia idő | 24hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Kluge KOS8301BLG fali döntött üveg fekete páraelszívó, 80cm, átlátszó kerettel
229.989 Ft
Külső raktáron (5-8 munkanap)
Electrolux LFV636K Kürtős páraelszívó, Hob2Hood®, Breeze, 3+1 fokozat, 60 cm
216.900 Ft
Nincs raktáron! kérjen infót!
Electrolux LFV619Z Kürtős páraelszívó, Breeze, Hob2Hood®, 3+1 intenzív fokozat, 90 cm
234.900 Ft
Külső raktáron (5-8 munkanap)
Whirlpool WHVS 93F LT BSS/1 ferde síkú fekete fali elszívó, 90 cm
239.700 Ft
Nincs raktáron! kérjen infót!