Leírás és Paraméterek
Teleszkópos, 60 cm, fekete, vezérlés: érintőkapcsoló, 4 fokozatú, Hob2Hood, Breeze
| Anyag | Alumínium |
| Beépítés típusa | Standard |
| Erősségi fokozatok | 3 |
| Kialakítás | Dekoratív |
| Kivezetés mérete | 150 mm |
| Légszállítási teljesítmény | 650m3/h szabvány szerinti |
| Motorok száma | 1 |
| Szélesség | 60cm |
| Szín | Fekete |
| Szűrő típusa | Mosható |
| Konyha alapterülete | 25 m2 felett |
| Vezérlőpanel típusa | Elektronikus |
| Világítás | LED |
| Zsírszűrő | 2 |
| Zajszínt | 70dB |
| Komfort |
|
| Energia Osztály 2021 | A Energiaosztály |
| Teljesítmény | 0.4kW |
| Garancia idő | 24hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
CATA - Páraelszívó TFH-7600 X inox + AJÁNDÉK MW-5120 DG blue mikrohullámú sütő
179.990 Ft
Külső raktáron (5-8 munkanap)
CATA - Páraelszívó TFH-7600 X inox + AJÁNDÉK CATA MW-5120 DG green mikrohullámú sütő
179.990 Ft
Külső raktáron (2-5 munkanap)
Electrolux LFP816K Teleszkópos páraelszívó, Perfect Illumination, Hob2Hood, Breeze, SilenceTech, 3+ fokozat, 60 cm
249.900 Ft
Külső raktáron (5-8 munkanap)