Leírás és Paraméterek
80 cm, SenseBoil&Fry, zafír matt, karcálló, Hob2Hood, Bridge funkció, keret nélküli, 3 lépcsős maradékhő kijelzés, hangjelzés, Booster, gyerekzár, Öko Timer, funkciózár, percszámláló, pause, hangjelzés kikapcsolása, időzítés
| Szín | Fekete |
| Főzőlap Tipusa | Indukciós |
| Főzőlap szélessége | 80cm |
| Kivitel | Keret nélküli |
| Főzőzónák száma | 5 |
| Extra főzőfelület | Összekapcsolható zónák |
| Komfort | SenseBoil&Fry beépíthető indukciós főzőlap, Bridge funkció, Hob2Hood, 80 cm |
| Energia ellátás | elektromos |
| Teljesítmény | 7kW |
| Garancia idő | 36hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
AEG TK95II08FB Beépíthető indukciós főzőlap, FlexiBridge, Hob2Hood, 90 cm
349.900 Ft
Külső raktáron (5-8 munkanap)
Electrolux EIS6149 SenseBoil&Fry beépíthető indukciós főzőlap, Bridge funkció, Hob2Hood, 60 cm
299.900 Ft
Külső raktáron (5-8 munkanap)
Electrolux EIS6949 SensePro beépíthető indukciós főzőlap,FlexiBridge funkció, Hob2Hood, maghőmérő, 60 cm
373.900 Ft
Nincs raktáron! kérjen infót!
AEG TK85IM00FB Beépíthető indukciós főzőlap, MultipleBridge, Hob2Hood, 80 cm
259.900 Ft
Nincs raktáron! kérjen infót!