Áttekintés és Adatlapok
Leírás és Paraméterek
Bosch DWK85DK60 Kürtős páraelszívó - Serie2 - 80cm - Döntött fekete üvegernyő - 550 m3/h max. elszívókapacitás
| Anyag | Fém |
| Beépítés típusa | Standard |
| Erősségi fokozatok | 4 |
| Kialakítás | Fektetett T |
| Kivezetés mérete | 150 mm javasolt / 125 mm minimum |
| Légszállítási teljesítmény | 550m3/h szabvány szerinti |
| Motorok száma | 1 |
| Szélesség | 80cm |
| Szellőztetés | Vegyes |
| Szín | Fekete |
| Szűrő típusa | Mosható |
| Konyha alapterülete | 15 m2 alatt |
| Vezérlőpanel típusa | Érintőképernyős |
| Világítás | LED |
| Zsírszűrő | 1 |
| Zajszínt | 60dB |
| Komfort | Kürtős páraelszívó - Serie2 - 80cm - Döntött fekete üvegernyő - 550 m3/h max. elszívókapacitás - 3+1 fokozat - Energiaosztály: A - 44 kWh/év - 60 dB(A) re 1 pW - fém zsírszűrő - TouchSelect érintőgombok - - 2x3W LED világítás - Automatikus visszaállás |
| Energia Osztály 2021 | E Energiaosztály |
| Garancia idő | 24hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
TurboAir - Páraelszívó KITTY WH/A/90 5 év garancia (regisztrációval)
119.900 Ft
Külső raktáron (5-8 munkanap)
Electrolux LFV216K Kürtős páraleszívó, Pure Illumination, 3 fokozat, 60 cm
119.900 Ft
Külső raktáron (5-8 munkanap)
Bosch DWB95CC30 Kürtős páraelszívó , Serie4 , 90cm , Nemesacél , Lapos elszívóernyő , max. 594 m3/h
119.900 Ft
Külső raktáron (2-5 munkanap)
Whirlpool WHVP 62FLTW ferde síkú elszívó, fehér, 60 cm széles, perimeter elszívó technika
119.900 Ft
Nincs raktáron! kérjen infót!
Bosch DWB95CC60 Kürtős páraelszívó , Serie4 , 90cm , Fekete , Lapos elszívóernyő , max. 594 m3/h
119.900 Ft
Külső raktáron (2-5 munkanap)