Áttekintés és Adatlapok
Leírás és Paraméterek
szabadonálló hűtőszekrény, 367 l, 171 cm, inox
| Energia Osztály 2021 | E energiaosztály |
| Hűtőtér hasznos űrtartalom | 367liter |
| Jegesedés mentes kivitel | Nem |
| Magasság | 171cm |
| Szélesség | 59cm |
| Szín | Inox |
| Komfort | szabadonálló hűtőszekrény, 367 l, 171 cm, inox |
| Űrtartalom | 367liter |
| Energia Osztály 2021 | E Energiaosztály |
| Garancia idő | 24hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Gorenje R619EEW5 szabadonálló hűtőszekrény, 185 cm, DynamicAir
187.900 Ft
Nincs raktáron! kérjen infót!
Beko RSSE415M41WN szabadonálló hűtőszekrény, 171 cm, 367 l, fehér
169.900 Ft
Külső raktáron (5-8 munkanap)
Gaba GH-331W Szabadonálló hűtőszekrény, 331 l , 170 cm magas
159.900 Ft
Nincs raktáron! kérjen infót!
Gorenje R619EAW6 szabadonálló hűtőszekrény, 185 cm magas, DynamicAir
204.900 Ft
Nincs raktáron! kérjen infót!
WHIRLPOOL WHMLS2411W4E Egyajtós hűtőszekrény, E , 367 liter, fehér, LED, 171.4x59.5x70cm
209.900 Ft
Nincs raktáron! kérjen infót!