Áttekintés és Adatlapok
Leírás és Paraméterek
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Felülfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Nem |
| Mini hűtőszekrény | Nem |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 274 kWh/év |
| Klíma osztály | SN-T |
Funkciók | |
| No Frost | Igen |
Rekeszek | |
| Fagyasztó rekeszek száma | 1 |
Polcok | |
| Hűtő polcok száma | 4 db |
Méretek | |
| Szélesség | 70 cm |
| Magasság | 186.5 cm |
| Mélység | 74.6 cm |
| Tömeg | 74.8 kg |
További tulajdonságok | |
| Nettó hűtőtér | 354 liter |
| Nettó fagyasztótér | 123 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 5.6 kg/nap |
| Visszamelegedési idő | 15 óra |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Van |
| Vízadagoló | Nincs |
| Jégadagoló | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 6 |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Zajszint | 38 dB |
| Fagyasztótér hasznos űrtartalom | 123liter |
| Hűtőtér hasznos űrtartalom | 354liter |
| Jegesedés mentes kivitel | Igen |
| Magasság | 186cm |
| Szélesség | 70cm |
| Szín | Inox |
| Komfort | szabadonálló felülfagyasztós 70 cm széles hűtő, HarvestFresh, Csiszolt ezüst, 477 L |
| Űrtartalom | 477liter |
| Energia Osztály 2021 | E Energiaosztály |
| Garancia idő | 36hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Electrolux LNT5ME32U1 Kombinált hűtőszekrény , NoFrost, 185 cm
249.900 Ft
Nincs raktáron! kérjen infót!
Electrolux LNT5ME36U1 Kombinált hűtőszekrény, NoFrost, 201 cm
249.900 Ft
Külső raktáron (5-8 munkanap)
Kluge KCN5372LD szabadonálló DarkInox kétajtós kombi hűtőszekrény, NoFrost, 264L/113L
269.991 Ft
Külső raktáron (5-8 munkanap)
Gorenje NRK720EAXL4 Szabadonálló kombinált hűtő, Total NoFrost, Inverter kompresszor, Crisp Zone, 200 cm magas, 70 cm széles digitális külső kijelző, inox
247.900 Ft
Külső raktáron (5-8 munkanap)
Kluge KCN4326LD szabadonálló DarkInox kétajtós kombi hűtőszekrény, TotalNoFrost, 243L/83L
278.990 Ft
Külső raktáron (5-8 munkanap)
Bosch KGV36VLEAS Szabadonálló alulfagyasztós hűtő-fagyasztó kombináció, Szálcsiszolt acél színű
279.900 Ft
Külső raktáron (2-5 munkanap)
Liebherr KGN52Vd03 Szabadonálló Hűtő-fagyasztó kombi EasyFresh MOST 10 ÉV GYÁRTÓI GARANCIÁVAL!
279.900 Ft
Nincs raktáron! kérjen infót!