Áttekintés és Adatlapok
Leírás és Paraméterek
Kihúzható, 60 cm, fényforrás: LED, 3 fokozatú; előlappal
| Anyag | Fém |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Erősségi fokozatok | 3 |
| Kialakítás | Fektetett T |
| Kivezetés mérete | 150 mm |
| Légszállítási teljesítmény | 660m3/h szabvány szerinti |
| Motorok száma | 2 |
| Szélesség | 60cm |
| Szellőztetés | Kivezetés |
| Szín | Inox |
| Szűrő típusa | Mosható |
| Konyha alapterülete | 25 m2 felett |
| Vezérlőpanel típusa | Elektronikus |
| Világítás | LED |
| Zsírszűrő | 2 |
| Zajszínt | 60dB |
| Energia Osztály 2021 | A Energiaosztály |
| Teljesítmény | 0.4kW |
| Garancia idő | 24hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
Bosch DHL555BM Beépíthető páraelszívó , Serie4 , 50cm , 604m3 , nemesacél , fém zsírszűrő , LED világítás
99.900 Ft
Külső raktáron (5-8 munkanap)