Áttekintés és Adatlapok
Leírás és Paraméterek
Kihúzható, 60 cm, fényforrás: LED, 3 fokozatú; előlappal
| Anyag | Alumínium |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Erősségi fokozatok | 3 |
| Kialakítás | Fektetett T |
| Kivezetés mérete | 150 mm |
| Légszállítási teljesítmény | 410m3/h szabvány szerinti |
| Motorok száma | 1 |
| Szélesség | 60cm |
| Szellőztetés | Kivezetés |
| Szín | Inox |
| Szűrő típusa | Mosható |
| Konyha alapterülete | 15-25 m2 között |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Világítás | LED |
| Zsírszűrő | 2 |
| Zajszínt | 69dB |
| Komfort | Beépíthető teleszkópos páraelszívó |
| Energia Osztály 2021 | C Energiaosztály |
| Garancia idő | 24hónap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.